Mega Flavon

niedziela, 4 sierpnia 2013

Mega Flavon Nowości - Opinie, cena, lek, flawonoidy, opinie lekarzy, zdrowie, sklep, suplement diety, choroby, gdzie kupić?

Zacznę od zmian jakie zaszły na stronie produktu Mega flavon.
Po pierwsze jest nowa strona a właściwie lepsze jej wydanie.
Możesz zobaczyć tu : www.superflavon.pl
Co się na niej znajduje? Wszystko to czego klient potrzebuje. Są opinie klientów. Dodatkowo zostało jedno miejsce dla opinii, które może zostać uzupełnione przez Ciebie. Wiemy jak istotna jest opinia konsumenta, który już spożywa dany produkt od dłuższego czasu. Na pierwszej stronie jest też informacja dlaczego nie ma ani słowa o chorobach. Na wielu stronach można znaleźć informację o flawonoidy i ich leczniczych właściwościach. Często zbyt przesadzone i ubolewam nad tym, że brak opinii lekarzy. Jako, że to suplement diety a nie lek. Sklep z suplementami diety nie może umieszczać takich informacji choćby miał głębokie przekonanie do ich słuszności.
Drugą sprawą jest gdzie kupić mega flavon ?
Jeśli ktoś ma obawy przed zakupem bezpośrednio od producenta na stronie internetowej może to zrobić na allegro. Tu link: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28004812
Po trzecie to społeczność. Czyli Mega flavon na facebook.
Tutaj link: https://www.facebook.com/SuperFlavon

Ważne!
Proszę uważać na szarą strefę jaka jest na allegro i sprzedaje podobne produkty po zaniżonych cenach. Należy zwracać uwagę czy sprzedający jest firmą ( obrazek teczki obok nazwy sprzedawcy) i nie kierować się wyłącznie ceną. Legalne i pewne produkty, wprowadzone do obrotu zgodnie z przepisami dają gwarancję jakości i skuteczności. Jest jeszcze jedna korzyść kupowania od firm. To gwarancja zwrotu towaru do 14 dni. U szaraka (kombinatora i cwaniaka) to tylko dobra wola. Jak tez można zauważyć u wszystkich panuje chęć ukrycia wszelkich danych. Nawet tak błahych jak miejscowość skąd sprzedają.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czekam na Twoją opinie